hormonski nalaz

iva

Već se devet mjeseci ne cuvam od trudnoće,medjutim nije došlo do zaceca,ginekolog me uputio na vadjenje hormona treceg dana ciklusa ,nalaz je sljedeci:
T3 - 2,55
T4 - 105,1
TSH - 3,74
FSH - 6,3
LH - 18.1
PROLAKTIN 455,0
ESTRADIOL 0,22
TESTOSTERON 3,35
Preporuceno mi je piti 9 mjeseci DIANE 35,medjutim to je ujedno i kontracepcija sto ja ne želim.Zanima me da li postoji neko drugo rješenje???
( Prethodnih godina pila sam kontracepcijske tablete,ali nisam se osjecala dobro dok sam ih uzimala).Unaprijed hvala.

prof. dr. Josip Djelmiš

Draga Iva,
preporučam vam da se javite s ovim nalazima u Kliniku za ženske bolesti i porode Petrova 13, Zagreb, radi dogovora za liječenje.

iva

Hvala na odgovoru prof. dr. Josipu Djelmišu,ali postoji problem.Ja sam iz okolice Rijeke i zbog posla mi je teško doci u Petrovu bolnicu u Zagrebu pa bi me zanimalo da li mi možete reci kome i gdje da se obratim u Rijeci i da li je nešto jako ozbiljno? Unaprijed Vam puno hvala, Iva

jasna

Iva,
prije svega isprika na mijesanju, ali buduci da i sama rjesavam slicne probleme, obrati se uz uputnicu svog ginekologa na Odjel za planiranje obitelji u KBC Rijeka. (u zgradi rodilista)
Ekipa je odlicna i draga, a posebice dr. Vlastelic.
Sretno.

iva

Najljepša hvala!