osjetljivi pupak

sandra

Poštovani,

nalazim se u 27. tjednu trudnoce i zadnjih nekoliko dana osjećam bolove oko pupka. Trudnoca se normalno razvija do sada pa me malo brine ova bol koja je jača na dodir.
U prvoj trudnoci nisam imala takve probleme pa sada ne znam šta se događa.

Unaprijed hvala

Sandra

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Sandra,
uzrok vašim tegobama je ubrzani rast maternice, istezanje trbušne muskulature i kože.