hpv+cin1+iscjedak

oza

postovani,

zadnjih 5 godina nalazi su pokazivali uvijek isto-HPV16+CIN1.
probala sam sve od sumameda,vaginaleta interferona,biljnih imunostimulansa,..
nista nije pomagalo pa je pala odluka da se u vinogradskoj ucini LETZ(30.11.2005).prva papa nakon operacije pokazuje da je HPV nestao ali CIN1 je jos uvijek prisutan.
osim toga imam policisticne jajnike i strasno naporan bijeli iscjedak s kojim se borim godinama.nikakve vaginalete ga nisu uspjele zaustaviti a brisevi na ostale bolestine su negativni.
za CIN znam da mi je jedino cuvanje imuniteta preostalo i nada da ce se gad nakon 5 godina umoriti.ali ako mi ikako mozete savjetovati sta da ucinim sa iscjetkom biti cu vam neopisivo zahvalna!!!!
imam 25 godina i nisam jos rodila.

pozdravi..

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
bez dijagnoze je nemoguća terapija, pa stoga molim ispriku.

oza

postovani,

nije mi bas jasna vasa poruka.
ako me pitate za dijagnozu mog ginekologa odgovor je da je sve osim CIN1 uredu.
molim vas da mi pojasnite na sta ste mislili.
pozdrav od zbunjene