implantacija

stefy1409

postovani doktore.13.12.imala sam transfer.vracene su mi 2 blastociste.5.dan od transfera kad sam bila na wcu samo jedanput sam obrisala neki rozkasti trag.tako bilo i 6.dan.7.dan sam 2 puta obrisala smedjkast iscjedak .i 8.san ujutro opet tak obrisala.dajte mi recite jel bi to bio znak implanracije i da je doslo do trudnoce???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nažalost to nije siguran znak trudnoće. Svakako je moguće da je došlo do implantacije.