Inseminacija

Annie1982

Poštovani doktore, imam 33 godine, dijabetičar od 2012, na inzulinu, BMI 19, dijabetes pod kontrolom. 20.7 sam bila na prvoj inseminaciji, menstruacija je trebala doći prije 3 dana, inače ciklus mi traje 28 dana. Jutros vadila Beta Hcg ali tek sutra su nalazi, napravljen je test trudnoće i pokazao je negativno. Nemam nikakvih simptoma niti trudnoće niti dolaska menstruacije, ali stalno imam neki pritisak u donjem dijelu trbuha. Od prvog dana inseminacije koristim Utrogestan 3 puta po 1 vaginaletu. Jeli moze biti da Utrogestan utječe na pojavu menstruacije? Nisam nikad bila trudna, ali nakon svih pretraga i neobjašnjivog izostanka trudnoće nakon 2 godine pokušavanja, doktor je odlučio da sam kandidat za inseminaciju.

Hvala unaprijed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Utogestan je malo odgodio nastup menstruacije.