Iscjedak

Divinexx

Poštovani,
Zadnju sam mjesečnicu imala 28.12. a do sada je nisam dobila.
U prvom mjesecu mi se javila infekcija, tj. peckanje nakon obavljanja male nužde, a nedugo kasnije se počeo pojavljivati žućkasti iscjedak. No, danas mi je iscjedak bio tamno smećkaste boje.. Imala sam već jednom infekciju prije godinu dana, isto peckanje nakon nužde, ali to sam riješila antibijoticima, a sada se ponovno vratilo s drukčijim iscjedkom .. Bila sam spolno aktivna 30.1. i 14.2.. Zbog cega mi može biti smećkasti iscjedak i je li razlog za brigu ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iscjedak je rezultat vjerovatno od upale u rodnici, možda ciste, trudnoće i sl. i drugih mogućih uzroka.
Koji je uzrok kod vas ne mogu znati.

Misic12345

Postovani,

Uz bijeli iscjedak vec duze vremena (3 mj) mi se pojavljuju crne tockice iz rodnice. Kao nekakvo ljustenje mozda ili kao dio iscjetka. Sto bi to moglo biti i jel opasno? Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda vam ne mogu reći o čemu se radi. Možda su komadići endometrija (sluznice). Savjetujem da uradite mikrobiološke briseve.