Iscjedak

Zerika

Postovanje,nevina sam imala sam trljanje sa deckom ali nista se konkretno nije desilo osim sto smo se brisali istim maramicama. Zabrinula sam se jer su mi bili plodni dani, ujutro sam popila tabletu za dan poslije. Menstruacija koja se trebala desiti 12.09 uranila je tj pojavio se smedji iscjedak ali i malo kao krvi vidim na toaletnom papiru 07.09 i traje vec 3 dana. Pitanje da li postoji mogucnost trudnoce i sta je razlog?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Do promjene ciklusa je vjerojatno došlo zbog tablete.

Misic12345

Poštovani,
Brine me zadnjih mjeseci sto uz bijeli iscjedak imam nekakve crne tockice iz rodnice kao nekakvo ljustenje ili ne znam sto vec, ili kao dio iscjetka. Sto vi mislite sto bi to moglo biti i trrbam li se brinuti?
Unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite mikrobiološke briseve.