iscjedak

marlum0000

Poštovani
zadnju menstruaciju sam dobila 16.10. koja je trajala do 20.10. Prvog dana mjesečnice sam počela piti kontracepcijske pilule Yaz radi zaštite od trudnoće. Od 20.10. ja cijelo vrijeme imam čudan iscjedak, smećkasto crvene boje. Zanima me da li je to zbog pilula ili je razlog neki drugi? Čitala sam da je moguće i zbog pilula ali većinom traje do tjedan dva dana da se organizam i maternica naviknu na tablete, Da li će to prestati sa sljedećom menstruacijom i koji je moj sljedeći korak ako to ne prestane do sljedeće menstruacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da ste pročitali forum o kontracepciji vidli bi da je svako drugo pitanje slično i tamo bi našli svoj odgovor.
Dakle radi se o probojnom spoting krvarenju uz pilule. Uobičajno je kod započinjanja uzimanja niskodozažnih pilula. Nastavite dalje s uzimanjem i ne obazirite se na to.

Tanjch15

Postovani doktore,

danas sam kakvih 10-ak dana prije menstruacije..
Pojavio mi se gusti zeleni iscjedak ne bas ugodnog mirisa.. medutim nemam svrbez, ni peckanje..

Sto je to i da li imam razlog za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o bakterijskoj vaginozi. Obratite se ginekologu za terapiju.

Volimtenajvisenasvijetu

postovani!! 34 tjedan trudnoce sam,unazad pet dana koristim dvije vrste vaginaleta geonistin i medazol....juce mi je iz rodnice izasao visak vaginalete smeckaste i blago roze boje imam li razloga za brigu...hvala unaprije na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemate. Nastavite dalje s terapijom prema shemi.