Moguca trudnoca.

brankicaa

Postovani...

Imam nedoumicu u pitanju pms. Posto zivim sa momkom imamo nezasticen odnos pocetkom oktobra sam imala uznase bolove u ledjima i grudima,imala sam pms 17,18 oktobar po malo i onda sam dva dana imala smedji iscjedak.I citav oktobar sam imala bolove u grudima i ledjima i svrab grudi kao i usana.kao sto i sad imam i iscjedak imam u zadnjih 10 dana imam temperaturu svaka 2 dana (moguce je i da je virus neki).Medjutim naglo sam se udebljala i samo jedem krastavce i manadarina posto mi odgovara ta kiselina.A trebam opet pms dobiti za 7 dana.I mada opet mislim da mi je zeludac posto mi ta kiselina odgovara kad jedem.

Hvala unapred pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam o čemu se radi prema opisanom, ali nije trudnoća-

brankicaa

Postovani

Hvala na vasem odgovoru ali sam ipak otisla doktoru ( posto nesto nije bilo uredu samnom ) i reka mi je da sam u Blagoslovenom stanju i da nisu isti simptomi kod svake zene isti .

Pozdrav

oriflame2604

Postovani, zadnji ciklus sam imala od 15-18.10
Imala sam spolne odnose za vrijeme plodnih dana i ovulacije s ejakulacijom na trbuh (unjeo prstima u vaginu nakon svakog odnosa.. Ciklusi mi traju 24-25dana.. Sad mi kasni 2-3dana i radila sam test na popodnevni urin (iako je naznaceno da treba biti jutarnji) i bio je neg..dali da ponovim test kroz par dana (s jutarnjim) ili je trudnoca iskljucena?
Inace imam jako uredne cikluse, i tocna je u dan. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Oriflame ako je negativan ne trebate ga ponavljati. pričekajte koji dan da nastupi menstruacija.

Plavushicaslatka

Postovani.
11.11. sam imala spolni odnos sa deckom koji je bio pijan i pukao nam je kondom, sto smo shvatili tek kad smo zavrsili, ali on nije siguran da li je svrsio ili ne. Drugi dan navecer sam popila pilulu ellaone. Zadnje menstruacije su bile 1.8.,4.9. I 7.10. te po mojoj procjeni sam trebala dobiti 10.11. Ali mi jos uvijek nije dosla.. Postoji li mogucnost nezeljene trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći. Uzrok je pilula za dan poslije koju ste uzeli bezveze.

oriflame2604

poštovani, zadnji ciklus sam imala od 15-18.10.. ciklus mi traje 24-25 dana.. za vrijeme plodnih dana i ovulacije sam imala sp odnose.. sve sam to u prošlom postu objasnila.. radila sam test u petak, dan nakon izostanka mens.. popodnevnim urinom i bio je neg.. narućila sam se kod gin ali me je narućio tek 05.12
mens još nisam dobila, inače su mi redovne.. imam simptome tipa da idem stalno na wc, poceli su mi smetati neki mirisi tj. jace osjetim mirise i unazad dva dana me zna uhvatiti mucnina koja traje svega par min.. i ponekad osjetim lagane grčevee u donjem djelu stomaka.. moje pitanje je dali da ponovim test? jer ne mogu čekati još 3tj da odem kod gin, da vidim šta je u pitanju. hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite test kroz par dana. Vjerujem da se ne radi o trudnoći. O ostalim uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima.

bananakivi

Imala sam nezasticeni spolni odnos na dan kada mi je pocela mestruacija. Istina je da sam ju dobila dva dana ranije nego ocekivano
Da li postoji mogucnost za trudnocom jer nisam popila pilulu za dan poslje.
Da li se to moze nekako prije vidjeti ili ne znam sto napraviti. Molim za odgovor

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji.