iscjedak

Disaa

Poštovanje!
Da Vas pitam,zadnju menst.sam imala 3.10.posle menst.imala sam redovne ne zasticene odnose,i 22.10.doslo mi je neko blago krvarenje koje je bilo jako oskudno jedan dan.Zatim trebala sam dobiti 1.12.ali menst.nije dosla. A danas tj.3.12. pojavio mi se svijetlo smedji iscjedak.P Koji je takodje oskudan .Pila sam caj od brusnice u vecim kolicinama,pa da li je neko ciscenje infekcije ili mozete li mi reci na sta to asocira ?
Hvala velika!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste spolno aktivna napravite test na trudnoću. U protivnom javite se na pregled svom ginekologu. Moglo bi se raditi o icsiti, pcosu, upali, i sl.