iscjedak u trudnoci

tamarakata

postovani.trudna sam 7+2, do sad sam imala mlijecni gusti iscjedak, na duphostanu sam od pocetka 3×1, trudnoca uredna. Jutros sam primjetila prozirni rastezljivi iscjedak ko u vrijeme ovulacije.isto tako me i lagano bolio d.jajnik, sve ko u vrijeme ov.,pa mi nije jasno dal taj iscjedak normalan?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iscjedak je normalan. Ne brinite.

zabrinuta_22

Poštovani,
trudna sam 21. tjedan , iscjedak mi je bjelkast i dosta vodenast i točno osjećam kad mi curi pa me strah da mi to ne curi plodna voda. Dal je moguće da ploda voda curi polako ili iscuri odjednom? Ginekologu sam naručena tek za dva tjedna.. Molim za savjet.

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otiđite kod ginekologa. Sve je moguće. Ipak prije mislim da se radi o upali u rodnici.