isedak

Marijanica97

Postovani
vec desetak dana nakon mokrenja iz mene nakon mokrenja isvuri nesto u vidu sluzi i zuckaste je boje. To mi se orvi put desava. Odnos sam imala pre 2 ipo meseca, tnakon toga 2 menstruacije i ovu treba da dobijem za 2-3 dana test sam radila pre nedelju dana i bio je negativan. Zanima me da li ipak postoji mogucnost trudnoce? Da napomenem da sam par dana imala i blage mucnine

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom nema šanse da se radi o trudnoći.