Iscjedak u ranoj trudnoci

Aannaa213

Postovani.
Trudna sam 6+6,jucer ujutro se pojavio svijetlo smedi iscjedak,koji je jednom bio i roze boje.
Na pregledu sam bila sa 6+2 i nalaz je bio dobar.
Uzv/vs/gs 10.8 mm za 6 i 1.EO se nadzire.Ali i lijevo intramuralno miom 41×31 mm.
Dobila sam duphaston.
Iscjedak se i danas ponovio,s tim da je vidljiv ujutro poslje brisanja,kroz dan slabo skoro da ga i nema,i navecer opet.
a i prosle godine u 11.mj sam imala missed ab u 8 tj.
Pa se malo brinem.,zanima me dali je to zabrinjavajuce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, oskudno krvarenje u ranoj trudnoći nije rijetkost. Povezuje se s relativnim manjkom progesterona (hormona koji podržava trudnoću) koji Vam je propisan u obliku Duphastona. Takva krvarenja prolaze do kraja prvog tromjesjećja i nemaju nikakav negativan uticaj na daljnji tijek trudnoće.