Izbacivanje tkiva u ranoj trudnoci

Ella-d

Postovani, posljednju menstruaciju sam imala 15.6 te 25.7 napravila test za trudnocu koji je bio pozitivan te bi znacio da sam cca u 5. tjednu trudnoce. Nisam imala nikakva krvarenja, smedi iscjedak i slicno, samo izostanak menstruacije i napetost u grudima. 26.7 navecer sam uz urin izbacila bijelo tkivo/ugrusak s rozim zavrsecima (tkivo u obliku slova c) ponovno bez ikakvog iscjetka i samo uz blagu bol u trbuhu. Ne uspijevam naci na internetu podatke o tome, a narucena sam tek u ponedjeljak kod doktorice, pa ako mozete molim vas pomozite. Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne mogu Vam reći o čemu se radi. Spontani pobačaj prati obilnije krvarenje i ugrušci.