Izostanak menstruacije od 3 tjedna

Marinci33

Postovani!!! Vec sam bila pisala na vasem forumu kako mi menstruacija kasni.. Naravno, savjetovali ste mi da napravim test, ali ja nisam nego sam se narucila kod ginekologa.. Bila sam uvjerena da je trudnoca u pitanju(iako nisam sebi to htjela priznati ) jer 2 puta u zivotu mi je menga izostala i oba puta sam bila trudna.. Trudnoca i oba poroda bez ikakvih problema.. Medjutim, prije nego sam otisla ginekologu sam procurila i to bas obilno sa nekakvim ugruscima.. 7 dana je trajalo bas kao i obicna moja menstruacija.. Ali razmak izmedju dvije menstruacije je bio 46 dana sto nije nikad..(18.03--2.05) .. Sad nakon par dana od prestanka opet mi se pojavljuje kao krv prilikom brisanja pa sam izvan sebe..ne znam sta se desava.. Molim za pomoc dok ne odem kod svog ginekologa.. Narucena drugi tjedan.. Hvala!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati na osnovu iznesenog. Ne radi se o trudnoći. Možda cista, upala, ili sl.

Marinci33

Da, pretpostavila sam i ja da nije trudnoca u pitanju.. Iscjedak koji je bio na papiru je nestao samo me jos zabrinjavaju bolovi ( nisu strasni)..nista, cekat pregled kod ginekologa... Jos jednom zahvaljujem na odgovoru!!! Lipi pozdrav!!

malisha

visoka sam 169 a teska jedva 46kg, i menstruacije mi nema evo vec tri meseca, trudna nisam, radila sam test, da li postoji sansa da su policisticni jajnici ili moze od nedovoljne kilaze? jer pre cini mi se dok sam imala 49,50 bilo je normalno i tacno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malisha moguće je od manjka kilograma. Vjerovatno se radi o pcosu.