Jajnici?

Mario

Postovani!
Zanima me, postoji li mogucnost ponovne trudnoce, s obzirom da su kod supruge nakon drugog poroda podvezani jajnici. Rodila je na carski dva zdrava djeteta prije 14 odnosno 11 godina. Tada je doktor koji ju je poradjao, iz samo njemu znanih razloga odlucio da ju podveze. S obzirom da smo bili jako mladi, nismo tada ni razmisljali o tome, a sad posto su nam djeca velika, zeljeli bi smo jos jedno.
Unapred zahvalan!

dr Miro Šimun Alebić, spec.gin

Poštovana,
mogućnost trudnoće postoji, i to nakon kirurškog zahvata rekanalizacije tube koji na žalost nije u visokom postotku uspješan, te IVF-om ( "umjetnom oplodnjom"blunk. Ni jedan od načina u Vašem slučaju ne bih preporučio.