Kako racunati menst. 1 dc

nat_asa

Poštovani,

molila bi Vas za malu pomoč. Ovaj ciklus bi trebala na inseminaciju uz stimulaciju klomifenon od 3 dc , a kako sam danas ujutro oko10 h vidjela menstrualnu krv
mislila sam da mogu računati danas 1 dc ali evo sada mi jako malo ide znaci jako osbudna ali je crveno , nije smedji iscjedak , zanima me dali da danas računa 1d c ?
Ne bi htjela da počmen dan kasnije sa klomifenom pa ne odreagiram jer mi se već desili da 5 dc kada sam počela sa njime nisam reagirala... A vjerujem da i ako mi je 2dc klomifen nece smetati ..
Hvala Vas za pomoć

lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Započnite s prvim danom prave menstruacije, dakle ajmo reći od sutra.