Kasni menstruacija

Ivanica985

Postovani,imam jedno pitanje u vezi plodnih dana...Imala sam menstruaciju 27 decembra 2017. Uglavnom dobijam menstr.na svakih 26 dana..nezasticen odnos sam imala 2 jan i 4 jan 2018..ali decko je ejakulirao van na vreme sve..da li sam bila u plodnim danima,brinem se,imala sam simptome pms.a---i sad sam toliko napeta da nikako da dobijem.. hvala punoo.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme neplodnih dana (pri kraju neplodnih dana). Prema svemu navedenom mogućnost trudnoće je samo teoretska, gotovo ravna nuli, ali ipak to se ne može tvrditi sa 100% sigurnošću.

Atica123

Postovani.

Menstruacija mi je kasnila 12 dana. Dobila sam sad prije 6 dana. Inace traje 5 dana maximalno. Medjutim prva 3 dana je bila normalna menstruacija ,sa kolicinom krvi i ugruscima, zadnja 3 dana krv je cista i ostaje samo na papiru prilikom brisanja ,na ulosku saasvim malo. Nezasticen odnos sam imala 11.2. Mozete li mi reci zbog cega je tako i da li postoji mogucnost od trudnoce ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, menstruacija nije uvijek istog intenziteta i trajanja. Budući da je došla ne radi se o trudnoći.