kasni menstruacija...mogucnost trudnoce ili..

kdaca

Postovani,
znam da ima jako slicnih pitanja ali vidim da se susretljivi sa svima pa Vas molim da mi odgovorite.Majka sam jednog djeteta,imam redovite menstrucije,...14.11,13.12,6.01, 20.februara sam sa suprugom imala odnos na pocetku bez kondoma,na kraju smo stavili i on je ejakulirao u kondom.Jos uvijek nisam dobila menstruaciju...prije nekoliko dana su me grudi boljele,imala sam iscjedak..inace ga cesce imam,vec dva dana osjecam povremenu mucninu.Da li postoji vjerovatnoca za trudnocu?Nadam se brzom odgovoru.Unaprijed hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je bilo dosita tako i zaštita je bila adekvatna, ne radi se o trudnoći.