Kasni mensturacija

miki007

Postovani, posto se devojka nije htela javiti ja se javjam umesto nje da pitam za savet. Evo sa devojkom smo skoro 2 godine u vezi i imamo redovan spolni odnos, uvek zasticen, mensturacija joj bila 3. ili 4. septembar i sada joj kasni pa me zanima zasto ? imala je te simptome kada treba da dobije a to su da je zaboli stomak i bubuljice na licu i opet nije dobila happy hvala unapred happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima kašnjenja pročitajte naše postove od prije jer se ne kanim ponavljati. Svakako nek napravi test na trudnoću.

marija15

Zdravo. Se nadevam deka ke me razberete. Mi kasne menstruacija 4 dena, Pred ciklusot imav so zastita, no sepak sum vo dilema zosto kasni?? imam privremeni bolki vo jajnicite, gradite me bolat. Ve molam za sovet. Fala odnapred. Pozz happy))

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pročitajte na forumu prijašnje posteve koji govore o mogućim uzrocima kašnjenja menstruacije. Za početak.

RexMortem

Pozdrav,
Djevojci kasni menstruacija 21dan trebala je dobiti (05.10.2016., 10 dana izostanka napravili smo test koji je pokazao negativno, zatim smo 3 dana kasnije (13 dana izostanka mjesecnice napravili drugi test) koji je takoder pokazao negativno, zatim smo 25.11.2016. (20 dana izostanka mjesecnice) napravili test beta Hcg u krvi i nalazi su ovakvi (Rezultat <0,100) (Jedinica IU/L) (Referentni interval do 4) , narucena je 16.12.2016 kod ginekologice, da li bi trebali otici ranije kod privatnika ili pricekati taj period, i nismo sigurni jel ovo znaci da je trudna ili nije, Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije trudna svakako.

lydia20

Poštovani, menstruacija mi kasni 5 dana. Zadnjih dvije godine mi je uvijek bila uredna 27, 28, 29 dana ciklusi. I jučer me počelo boljeti u donjem dijelu leđa i trbuha, neka tupa bol. koja mi se pojavljuje nekad kad ovuliram. Slično tome.
Zanima me što može biti uzrok tome i kašnjenju, mislila sam da je možda zbog štitnjače jer hormoni su mi se malo poremetili i pojačana mi je doza tableta koje pijem za štitnjaču međutimbrine me ta bol.
Trudnoća je isključena.
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je da je nova terapija štitnjače poremetila nastup menstruacije.