Kasnije je menstruacije

Skladna

Dobar dan.imam jedno pitanje za vas naime posljednju menstruaciju sam imala 8 juna inace imam neredovne menstruacije pila sam mycroginon 30 kapsule jedan mjesec i prestala sam nakon toga sa suprugom sam imala odnose uz snosaj izvan vagine sada mi menstruacija kasni cetiri dana i da li je moguće da sam trudna ili je samo neka upala napominjem da sam imala neredovne menstruacije a imam i pojačan bijeli iscjedak.Molim za odgovor.Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne radi se o trudnoći. Pojačan iscjedak govori u prilog upali. Bilo bi dobro da posjetite liječnika.

Skladna

A zanima me vaše mišljenje da li je moguće da Ce menstruacija uskoro Doci.Od jucer imam bolove u donjem dijelu trbuha,kao probadajući bol na desnom jajniku.I kada provjerim grlica mi je izduzen i malo otvoren.Imala sam abortus 9 Maja 11 Maja je dosla menstruacija pila sam od 16 maja mycroginon 30 tablete 21 tableta i imala sam jake bolove u bubrezima i peckao me urin pa sam mislila da je od tableta ispila sam jednu kutiju i dobila menstruaciju 8 juna i prestala sam zbog misljenja da je od njih.Da li postoji mogućnost da organizam sada treba da se uravnotezi zbog prestanka pijenja tableta i da ce menstruacija Doci iscjedak je boje mlijeka gust kao sir.A neznam vise sta da mislim mnogo se plasim.Imam i neke nabore u rodnici koje dosad nisam imala.Molim vas za odgovor.Mnogo se brinem.Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Preporučam da učinite test na trudnoću. Prema navedenom, menstruacija bi trebala doći. Iscjedak koji opisujete govori u prilog gljivičnoj upali. Bilo bi dobro da posjetite liječnika. Nabori u rodnici su potpuno normalna stvar.

Skladna

Hvala puno na odgovoru.Nadam se da ce uskoro Doci sve vise osjećam bolove u donjem dijelu stomaka a svakako cu uraditi test da se uvjerim.Mada ja sam sigurna da do trudnoce nije d'Oslo jer nikakve simptome trudnoce ne osjećam.bolovi su sve jaci.ali uvijek sam imala neredovne menstruacije menstruacija mi je znala kasniti i 17 dana jer sam previse sklona upalama

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

Skladna

Dobar dan menstruacija je dosla obilnija nego inace sa puno koagulanasa.Jucer je dosla i imam jake bolove u donjem dijelu trbuha dosad ih nisam imala uvijek sam bila kao da i nemam menstruaciju a sada imam jake bolove.Da li vi znate razlog tome ili bih morala posjetiti liječnika ili je slučajno d'Oslo do oplodnje pa se desio spontani pobačaj molim za odgovor unaprijed hvala na ofgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bolovi su uobičajena pojava kod menstruacije, Obilnija krvarenja mogu biti nakon kašnjenja menstruacije. Teoretski postoji mogućnost da je došlo do trudnoće, ali to se više ne može dokazati.

Skladna

Hvala puno na odgovoru.Mislim da je cak i dobro sto je menstruacija dosla s obzirom na to da nisam spremna na novu trudnocu imam dvoje djece za sad je to dovoljno samo bi volila znati cime se moze uredoviti menstruacija a da se kupi bez liječničkog recepta jer nemam neku jaku potrebu za odlazak lijecniku.Hvala Puno na dosadašnjim odgovorima mnogo ste mi pomogli.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Menstruacija se može regulirati oralnom kontracepcijom (ako ne želite trudnoću) ili gestagenima u drugoj fazi ciklusa, ali to možete dobiti samo uz liječnički recept.

Skladna

Postovani

Dobra vecer htjela bih vam postaviti jedno pitanje.
Menstruacija mi kasni deseti dan prethodnu menstruaciju sam imala 24.11.2017 druga je trebala doci 24.12 ali sada nazalost jos uvijek nije dosla.
A i bojim se jer sam imala 4 nezasticena odnosa sa suprugom ali ne znam da li su tada bili plodni dani ili ne.
Osjecam u donjem dijelu trbuha kao neke grcice i neznam kako definirati to da li je trudnoca ili je moguci dolazak menstruacije iscjedak je isti samo sto je malo rjedji nego inace molim vas za odgovor unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, učinite test na trudnoću. Samo tako se može ustanoviti radi li se o trudnoći.