Gljivice

Danijela1996

Postovani,

Prije nekih 5 dana primijetila sam da sam dobila gljivicnu infekciju. Kupila sam u ljekarni canesten 3 vaginalete i 3 dana sam mazala canesten kremom.
Sve je bilo u redu, mislim da se infekcija povukla, ali nakon svakog tusiranja ponovno osjetim svrbez i zarenje kao i otecenost te primjecujem lagano oskudno krvarenje iz rodnice. Krv je svjetlo crvena svjeza. Sve izgleda kao da je rodnica iziritirana i ostecena.. menstruaciju trebam dobiti tek za tjedan dana.
Mozete li mi molim vas reći zbog cega bi bilo to krvarenje i jesu li to sve mozda nuspojave canestena ili mozda se infekcija jos nije povukla.
Unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda je teško reći o čemu se radi. Moguće da je uz gljivičnu infekciju nazočna i bakterijska. Savjetujem pregled i briseve.