Kasnjenje menstruacije

ellaba

kasni mi menstruacija inace dobivam na kraju svakog mjeseca uradila sam test na trudnocu i negativan je imala sam spolni odnos sa zastitom i nikad nije ejakulirao u mene uvijek izvadi prije nego ejakulira. Najveci mi je problem sto me mama svaki dan pita jesam li dobila, nez sta da radim... sad Mozete li mi reci u cemu je problem ? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postovima.
Posjetite ginekologa za početak.

shakira1

pozdrav. zanima me je li normalno da mi koji dan kasni menstruacija s obzirom da mi je 17? mislim da nemam velikog razloga za brigu, ali svejedno mi nije drago sto mi kasni, makar i jedan dan

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ciklus je sklon manjim ili većim oscilacijama.
Ne vidim problem i tome. Normalan ciklus je od 24-35 dana.

Holgi

Postovani,
Imao sam par zasticenih spolnih odnosa s curom i jedan ne zasticeni, no kod nezasticenog nije doslo do ejakulacije. Njene menstruacije su redovite, menstruacijski ciklus 28-30 dana. Zadnji put je imala menstruaciju 10.1. i sad joj kasni 4 dana. Inace svaki pocetak menstruacije joj je dosta bolan, pa zna popiti blokmax tabletu, ali sad nema tih bolova. Pa me zanima, koji je razlog kasnjenja menstruacije i je li moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome. Ako joj kasni menstruacija, prije svega neka napravi test.