Kasnjenje menstruacije

Postovani, menstruacija mi je redovita svakih 28 dana s malim oscilacijama. Zadnja menstruacija bila je 27.12.2015., a imala sam odnos s deckom 1.1.2016...dali je moguce da sam trudna jer mi je menstruacija morala doci jucer a inace mi je prilicno redovita i prije par dana sam osjetila bol u grudima i sve simptome kao kad moram dobiti mestruaciju ali menstruacija nije dosla...Uz to, nedavno sam pocela s treninzima, pa su oni sada malo intenzivniji. Dali je moguca trudnoca jer ja mislim da mi nisu plodni dani dan dva nakon prestanka mestruacije,ako se ne varam?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ako nakon tog odnosa niste bila spolno aktivna, neće doći do trudnoće.

Marb

Pozdrav, zadnju mensturaciju sam imala 21.12. Ciklus mi je redovan,s malim odstupanjima dan,dva. Takodjer imam redovne spolne odnose,bez zastite ali prakticiramo prekinuti snosaj. Ovaj mjesec menstruacija mi kasni 8 dana,imala sam simptome kao pred menstruaciju glavobolja,bol u trbuhu,ali je to sad sve prestalo. Imam pojacan iscjedak. Planiram uradit test,samo me zanima vase misljenje jesam li mozda trudna? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imate nezaštićene odnose, i kasni vam menstruacija. Dovoljan razlog da napravite test na trudnoću.