kiretaza,,,

klalor

Postovani!!

Imala sam kiretazu prije 5 mj, prvu menstruaciju sam dobila nako tri mjesecauz pomoc hormonskih tableta. Druga menstruacija mi je kasnila 15-ak dana i bila je skroz slaba i kratko je trajala za razliku od toga da ja inace imam obilne i duge menstruacije. Na zadnjem pregledu doktor je uocio malu cistu, pa me interesira dali je ta zadnja menstruacija izgledala tako zbog te ciste ili mozda da se radi o ponovnoj trudnoci a test sam radila dva dana prije mestruacije i pokazao je negativno a i bune me simptomi koje sam imala u prvoj trudnoci,...mokrenje, pospanost, umor, cesta glad i gadjene...????
Unaprijed hvala!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Imali ste menstruaciju. Ne umišljajte si.

klalor

hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.