klamidija

ana

Prije deset mjeseci imala sam molarnu trudnoću te mi je izvršena kiretaža. Tom prilikom dobila sam klamidiju koju sam tek sada , kad sam počela planirati drugu trudnoću, otkrila. Da li je opasno što se tako dugo nisam liječila i koje su šanse da se izliječim, popila sam Sumamed od 1000 + drugi dan 500. Kontrola brisa za tri tjedna. Da li je ova terapija dobra i koliko se dugo još moram kontrolirati?

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin

Poštovana,
postupnik je u redu. Ukoliko bris bude negativan, preporuča se još jedna kontrola godinu dana nakon pozitivnog nalaza.
Lijep pozdrav!