koje kontracepcijske tablete su najbolje?

Barb J.

hm...odkud krenut...pa..ovako....zanima me stručni savjet.....nikada nisam koristila kontracepcijske tablete, pa imam dosta pitanja..........samo inicijativno sam kupila kotracepcijske tablete Logest...preporučila mi ih je prijateljica...njoj su dobre....ako sam dobro shvatila....tablete se piju 21 dan, prva se pije onaj dan kad dobijem mengu. Nakon što popijem 21 tabletu, radim pauzu od 7 dana i nakon tih 7 dana bi trebala dobiti mengu i onda opet krećem sa trošenjem tableta..... jesam li dobro shvatila? cijelo vrijeme, 21+7 dana, mogu imati seksualne odnose i dečko može svršavati u mene bez brige da ću ostati trudna?
Nadalje, zanima me da li sam odabrala dobre tablete? Koje tablete su najbolje? Tj., koje ginekolozi najčešće prepisuju pacijentma?

unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.....

Mr. sc. Damir Bagović, dr. med.

Vi ste upravo uzela NAJGORE !! Naime- kontracepciju NE prepisuje prijateljica već GINEKOLOG !!