kolika je mogućnost

sandra1102

Poštovani.
Zanima me može li se ili ne zatrudnjeti od predejakulata. I kada izlazi predejakulat, netom prije svršavanja ili odmah na početku odnosa??
Hvala vam na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, predejakulat bude nekoliko sekundi prije ejakulacije, dakle neki put se uz predejakulat može dogoditi trudnoća.

jasminas

Postovani. Mozda vec postoji ovako slicno pitanje al bi vas zamolio ako mozete da mi odgovorite. Sa djevojkom sam imao peting, i pojavila mi se je iz penisa neka voda, pa me zanima da li je to predejakulat i moze li ona od toga ostati trudna ? s tim da je ona bila u farmericama, a ja nisam, i da li postoji sansa da sprematozoidi prodju kroz traper u toku trljanja polnih organa ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, naravno da se ne radi niti o predejakulatu ni ejakulatu.
Dakako da trudnoća nije moguća. Lijepo vas molim da se educirate.

kety95

Poštovani, dečko i ja smo imali nezaštićen odnos nekoliko minuta,nakon čega je on ejakulirao vani. Zanima me je li moguća trudnoća zbog predejakulata iako on tvrdi da on nikad ne izlučuje predejakulat (meni su bili plodni dani) Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

On kao i vi pojma nemate a upuštate se u odnose. Pročitajte topic o predejakulatu.