Kontracepcija

tanya

Davno prije sam pila cilest tablete za kontracepciju.Sada mi ih je doktor opet preporučio.Nije mi jasna pauza od 7 dana.Prije bi ih pila ovako:nakon zadnje tablete koji bi npr.popila u ponedjeljak imala bi dva dana ništa a onda bi dobila krvarenje koje bi trajalo 5 dana.Ali bi slijedeću tabletu popila opet u ponedjeljak što je 7 dan a ne 8 kako piše da bi trebalo.Tako da sam pitala doktora jeli to uredu i dali ju moram popiti 8 ili 7 dan a on je rekao da pijem kako mi bolje odgovara.Sada sam zbunjena tim odgovorom pa vas molim pojašnjenje da li je to krivo ili mogu piti slijedeću tabletu 7 dan.

Cybermed Info

Poštovana,

Molimo Vas da pitanje postavite u okviru foruma Kontracepcija na url adresi:
http://www.cybermed.hr/index.php/...jente/bolesti_i_stanja/kontracepcija

S poštovanjem,

Cybermed Info