Logest

majoneza

Poštovana! Zanima me slijedeće . Dvije godine pila sam Logeste tablete, radi zastita i najviše zbog urednosti menstruacija. U 9 mjes.2006. prestala sam ih uzimati i od tada imam određene probleme. Prvo sa lijeve strane malo niže od pupka ali više prema jajniku osjećam prisutnu svakodnevnu težinu. Bila sak kod ginekologa i sve je u redu , gledana sam ultrazvučno, i uziman mi je bakteriološki bris vagine koji je u redu, posto sam se tada isla savjetovati i kod urologa, gledana sam cistiskiopikom, i gastroenterologa , koji su utvrdili da je sve u redu, sada mi se dogodilo da nemam menstruani ciklus dva mjeseca ( trudnoća isključena ), zanima me da li ta težina moze bii povezana sa tom mensrtruacijom i općenito tim problemom!
Hvala unaprijed

Cybermed Info

Poštovana,

Molimo Vas da pitanje postavite u okviru foruma Kontracepcija na url adresi:
http://www.cybermed.hr/index.php/...jente/bolesti_i_stanja/kontracepcija

S poštovanjem,

Cybermed Info