krv i ovulacija

majamaja9

Postovani skoro svaki put na 13-16 dana ciklusa (od prilike) nakon male nuzde ja imam krvi na toalet papir.nekada manje nekada vise od roze pa do crvene boje.Uzv je bio u redu.Dali je to normalno dali je u pitanju ovulacija ili bi moglo da bude nesto ozbilnije.Dali krvi za vreme ovulacije znaci da ste plodni ili obrnuto?Molim vas da mi malo objasnite

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o periovulacijskom krvarenju. Naravno da ste plodni.

majamaja9

A dali to moze da bude nekad oskudno nekad malo obilnije,kao na zavrsetka menstruacije nesto slicno.I dali je to normalno da se pojavi skoro svaki mesec

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je i ne trebate brinuti.