Krvarenje

Lola

Pozdrav,

imam mjesecne cikluse koje kasne u zavisnosti od 2-3 mjeseca. Imala sam ciklus (sa zakasnjenjem od 2 i pol mjeseca) pre 15 dana koji je trajao 6 dana i sve je bilo ok. Medjutim, krvarenje mi se ponovilo posle 15 dana. Ranije sam bila na ginekoloskim pregledima i to ultrazvucno gde su mi konstatovali da je sve u redu i kako na jajanicima tako i na materici. Ne osecam nikakve bolove. Iznanadilo me je to sto ponovo imam ciklus posle 15 dana. Da li je to normalno ili bi trebalo da se zabrinem? Inace imam 22 godine.

Hvala unapred LOLA

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
preporučujem ginekološki i UZV VS pregled te potom dogovor o ev. liječenju Vaših tegoba.