Krvarenje

Makarenko

u poslednjih dva mjeseca poslije svakog odnosa imam krvarenje, krv bude čisto crvene boje, i jako malo bude, ali poslije odnosa imam probleme sa mokrenjem, sve me boli. Bila sam kod ginekologa, prvi put su mi rekli da je gljivična infekcija i dali su mi Neopentoran vaginalete, a drugi put su mi rekli da imam ranicu na grliću materice i Canesten vaginalete... ne znam šta da radim

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, mislim da je kod Vas uzrok upravo "ranica " na vratu maternice. Savjetujem cervikalne briseve, terapija prema nalazu, te nakon toga saniranje ranice ( konzervativno ili kirurškim načinom)