krvarenje iz rodnice ??

Tonkovic4

Postovani,
Imam 25 g i dvoje djece. Imam redoviti ciklus
Od 28 dana. Sklona sam gljivicnim infekcijama,imam
Ih barem jednom mjesecno (pogotovo se pogorsaju
Prije menstruacije) ,ako ne i cesce.Lijecim se plimicolom
(Kremom) obicno na svoju ruku,ili canestenom.ponekad
Produ same od sebe.sad sam u 9 mj imala jednu infekciju
Koja je bila puno jaca od prethodnih.suhoca rodnice
Svrbez,bol,crvenilo,natecene usne,bol i pecenje pri mokrenju,sjedenju,smetalo mi je i prilikom hodanja
Ginekologa nije bilo kad sam ga zvala a nakon dva dana me nije mogao primiti jer sam bila pred menstrUaciju.med.sestra mi je preporucila canesten i plimicol.simptomi su se malo smirili,bol je nestala a svrbez smanjo,ali ja menstr. Nisam dobila. Napravila s test na trudnocu (nakon 2 dana i nakpn 5) oba puta je bip negativan,a i nema neke realne mog.za trudnocom (zasticeni odnosi).nemam ni nikakve simptome da bi mogla doci ,vratila mi se gljivicna,sve me boli,svrbi,rodnica je otecena,kozica ispucana.suprug je isto primjetio simptome na sebi.ali jucer sam primjetila krv na wc papiru (smedu,samo na podrucju rodnice)i mislila sam da je dosla menstr.medutim ujutro gacice ciste,na papiru opet malo krvi,za 10 min vise nista,gacice ciste.narucena sam na pregled za 10 dana.ja sam prestrasena i meni je to dugo cekati u ne znanju sto mi se
Dogada.zaboravila sam spomenuti da sam do prije dva mj pila logest,prestala sam i sljedeci mj je menstr.dosla normalno na 28 dana.a sad je vec nema 6 dana sto je za moj organizam cudno..nikad nisam imala neredovite cikluse.
Molim Vas da mi pokusate pomoci,odnosno umiriti.
Koji bi bio razlog kasnjenja?i kakva je to infekcija,
A pogotovo sto predstavlja ta krv?
Hvala Vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću. O uzrocima izostanka pogledajte u prijašnjim poatovima na tu temu.