krvarenje tokom i nakon spolnog odnosa

valentina1139

Postovani,
zadnjih par mjeseci imam neredovite mjesecnice. kod pregleda ustanovljeno je da ima neke ciste zbog kojih kasni mjesecnica. zadnja mjesecnica bila je 10.2...i par dana nakon sto je mjesecnica zavrsila javilo se malo jace krvarenje.koje još uvijek traje ali je slabije. a i prvi put sam tokom odnosa primjetila sam laganu bol. zanima me sto bi mogao biti uzrok krvarenja nakon mjesecnice, sto je uzrok boli???

hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, možda cista, upala, hormonski poremećaj. Sugeriram ponovni pregled.