Krvarenje tokom spolnog odnosa

milosrobert

Zanima me sto bi moglo uzrokovati ucestalo krvarenje tokom spolnih odnosa kroz nekih mjesec dana, ne pojavljuje se bol, ali krvarenje je stalno, hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako ozljede vanjskog spolovila i rodnice, ranica na vratu maternice, krvarenje iz polipa na vratu maternice, anomalije rodnice, pregrade rodnice i sl.
Prvo i osnovno je da se javite na pregled da se pokuša ustanoviti koji je uzrok.