Krvava sluz

www

Poštovani dr.

imam 33 godine. Menstruaciju sam imala 29.11. što znači da je sada sredina ciklusa, ovulacija, zar ne? Primjetila sam jutros pojačanu sluz no kada se poslije mokrenja obrišem sluz je na papiru krvava. Na donjem rublju nema ništa. Nikad do sada u ovulaciji nisam osjetila takve promjene. Da li je ta krvava sluz posljedica toga? Imam bolove i osjećaj kao pred menstruaciju, a ne trebam ju još dobit. I pecka me. Papa test i uzv sam radila u travnju, sve je bilo u redu.

Puno hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom radi se vjerovatno o periovulacijskom krvarenju.