Krvava sluz u toku ovulacije

Nurse123

Postovanje Dr!
Imam 25 godina, visoka 172cm, tezina 68 kg.
Prije svega da napomenem da sam skoro saznala da imam oba policisticna jajnika, ne koristim nikakvu terapiju jer nemam ni jedan simptom istih...Od dana prve menestruacije koju sam dobila sa 15 godina, ona mi je uvijek na 29 dan u trajanju od 5 dana. Zadnja menstruacija mi je bila 28.12. I 6.dan ciklusa ili vec prvi dan nakon sto je mens prestala, decko i ja smo imali nezastasticen seksualni odnos gdje je svrsio u mene i to isto smo ponovili i nakon 4. i 5.dana nakon sto je menst prestala.
E sad 14.dan, kad na svom organizmu osjetim dan ovulacije meni se pojavila sukrvica, kao sluz i trajalo je 2 dana. Ptestalo mi je ali konstantno osjecam bol koju tinja sa lijeve strane jajnika. Ne znam zasto ali imam pojacan apetit zadnjih 4 dana i nevjerujem i da je trudnoca fa su vec to neki aimptomi, jer je od toga proslo, eto ni 10 dana. Rano mi je za test a i za uzv pregled. Zasto mi se pojavila sukrvica? Da li je to znak da nisam ni imala ovulaciju?Jako sam zabrinuta jer mi se ovo prvi put desava. Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radilo o ovulacijskom krvarenju. Ukoliko menstruacija ne nastupi na vrijeme uradite test na trudnoću.

Nurse123

Da li to znaci da ovaj mjesec uopste nije doslo do ovulacije? sad

Ivo Balenović, dr. med.

Ako se javilo krvarenje oko sredine ciklusa onda je sigurno došlo do ovulacije.