Kvrga u trbuhu trudnice

Ajnat

Poštovani doktore, trudna sam 15+5 tt i za sada je trudnoća uredna. Od 8. do 12. tjedna povraćala sam po nekoliko puta dnevno, a nakon toga se prorijedilo na svega nekoliko puta tjedno. Dosta sam mršava, trbuh mi je tek počeo rasti, primjećujem ga samo ja. Ono što me muči je kvrga (otprilike veličine kokošjeg jajeta) u predjelu iznad stidne kosti koju uočavam dok ležim na leđima (većinom ujutro prije ustajanja). Je li moguće da je to ispunjeni mokraćni mjehur ili je neka kila (ili nešto treće)? Što Vi mislite?
Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda Vam ne mogu reći o čemu se radi, ali vjerojatno je puni mokraćni mjehur u pitanju.