kvržica na vulvi

Tamara

Prije nekoliko dana primjetila sam malu kvržicu, veličine 0,5 cm, na majoj stidnoj usni. Nije bila bolna i jucer je iz nje iscurio prozirni tekući sadržaj. Sada kvržice vise nema ali je na tom mjestu ostalo crvenilo. Molim vas za savjet! Hvala

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
promatrajte promjenu, ako se kroz tjedan dana ne bude problema, zaboravite da je problem i postojao