Kvržica/prištić

stu_iva

Poštovani,

s vanjske strane lijeve male usne imam kvržicu koja je bolna na dodir. primijetila sam ju zadnja 3 dana.
ne znam da li je to prišt ili nešto zbog čega i trebala osjetiti ginekologa.
u subotu sam popila Ellaone tabletu pa ne znam može li biti posljedica toga.
trebam li ju nečim mazati?
hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kvržica nema veze s tabletom. Vjerojatno se radi o upali korijena dlake. Možete u apoteci uzeti antbiotsku mast.