Laparoskopija

RenatoTina

Poštovani,
Kroz par dana imam dogovoren termin za laparoskopiju, međutim vjerojatno zbog stresa mi menstruacija kasni (nije teudnoća, provjereno) i postoji mogućnost da se pogodi bas kad bi trebala biti operacija. Zanima me da li bi se u dogovoru sa svojim ginekologom smjele uzeti tablete za odgodu menstruacije i da li utjece na cijeli postupak to sto menstruacija nije prosla? Hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete uzimati gestagene za izazivanje menstruacije.
Ista se izvodi ako nije hitno stanje uvijek nakon završetka menstruacije.