Lijek Gynositol

Andy_101

Poštovani, suprug i ja pokušavamo začeti od ožujka ove godine. Ja nemam PCOS, ali čula sam puno preporuka za Gynositol. Može li uzimanje istoga naštetiti ženama koje nemaju PCOS ili se može uzimati za poboljšanje rada jajnika i kvalitete ovulacije?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Gynositol ne može štetiti, slobodno ga možete uzimati.