lijekovi

sara78

Uskoro ću na inseminaciju kod privatnog ginekologa i trebam si nabaviti štopericu pa me zanima gdje i po kojoj cijeni mogu nabaviti Primogonyl ili Profasi ili Pregnyl?Nemogu ih nači na listi lijekova u HZZO-u, pa me zanima dal ih ima po ljekarnama ili moram ić izvan Hrvatske po njih.

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Pacijentice se snalaze na različite načine. Predlažem da posjetite neki od specijaliziranih foruma gdje ćete, sasvim sigurno, naći tražene informacije.