matične stanice

terra

Poštovani doktore!
Interesira me je li moguće uzeti matične stanice za pohranu prilikom poroda u vodi ili je to moguće samo kod "običnog¨" poroda ako ga tako mogu nazvati.Zahvaljujem na odgovoru!

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Na žalost, nemam potpunu informaciju, ali mi se čini da je od nedavno to moguće.

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Ispravak, kod poroda u vodi mislim da ta mogućnost ne postoji. Ukoliko saznarte drugačije, javite.