Lletz zahvat i cuvanje trudnoce

pcelica222

Postovani,

molim Vas savjet. Prije 3 mjeseca sam imala Letz zahvat gdje mi je odstranjeno 45×2,5×0,5 cm grlica. Trudna sam 8 tjedana. Ukoliko je trudnoca uredna, da li smatrate da mogu raditi? Posao je uredski, radim na 4 sata (pon-pet). Da li je rizicno nakon odredenog tjedna sjediti tih 4 sata? Ili je u redu, s tim da imam redovito pracenje stanja cerviksa?

Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete raditi posao koji obavljate dokle god je nalaz cerviksa uredan.