Logest

jelena

Zanima me dali mogu pocet pit Logest pilule bilo koji dan u ciklusu ili iskljucivo pocetkom menstruacije kako i pise u uputama. Zadnji dan menstruacije je bio prije 3 dana.
Unaprijed puno hvala

Cybermed Info

Poštovana,

Molimo Vas da pitanje postavite u okviru foruma kontracepcija.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

cocacola110

muči me onih 7 dana pauze kad se logest ne pije da li moze doci do trudnoce?Ispila sam drugu kutiju logesta 10.02. sve uredno po uputama ,a zadnju menstruaciju imala 17.01.14.sto znaci danas 26 dan ciklusa.Inace nikad nije trajao duze od 28 dana,Osjecam se nekako čudno iako imam još par dana do menstruacije.

logest20

Poštovani/na,imam pitanje u vezi kontracepcije.Naime pijem logest 6 mj zavrsila sam s proslom kutijom imaala pauzu i redovitu menstruaciju,te nisam imala spolni odnos.S novom kutijom pilula trebala sam zapoceti u ponedjeljak međutim imala sam nekih problema s receptom tako da sam zapocela tek u srijedu.Nakon toga tri dana imala sam spolni odnos pri kojem je decko svrsio u mene.Zanima me postoji li mogucnost trudnoce? unaprijed zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cocacola i u pauzi ste zaštićena.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Logest, naravno da postoji šansa. Zar vi ne čitate upute?