masaža

terra

Poštovani doktore!
Intetresira me Vaše mišljenje vezano za masažu tijekom trudnoće(pri tome naravno ne mislim na stomak), već samo na ruke, noge i leđa.Ona potiče cirkulaciju a u trudnoći je dobro da beba bude dovoljno opskrbljena krvlju???Mislim na masažu jedan do dva puta tjedno.
Zahvaljujem na odgovoru!

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
u vrijeme trudnoće obično se preporuča izbjegavanje ekstremnih aktivnosti, a masaža ruku i nogu 1-2 puta tjedno mislim da ne spada u takve.