Maternica u trudnoci

Petrusina

U 19 tj sam. Dole ispod pupka znaci da se moram prosto izraziti jer neznam kako bi drugacije di pocinje klitoris i malo iznad njega kost to me malo onako boli kad primim i tu i tamo kad hodam ne stalno. Ovako kad ne diram tu kost nista me boli. Dali se trebam brinuti ili je to normalno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem pregled. Teško je ovako reći odakle potječe ta bol. Moguće da su u pitanju mokraćni putevi.

Petrusina

A dali to steti u trudnoci tj dali se trebam brinuti da ne dode do otvaranja. Dali se trebam brinut sa time a da ne povezano sa trudnocom i bebom

Ivo Balenović, dr. med.

U slučaju prijevremenog otvaranja osim bolova javlja se i krvarenje. Savjetujem da učinite pregled.