Trudnoća i bakterije 2

koala77

Zahvaljujm na Vašem odgovoru dr.Alebić,i na lijepim željama u suzbijanju gljivica,ali ...ipak to ali,nije baš krenulo nabolje!
Naime, nisam spomenula da sam prije godinu dana imala jaku upalu mjehura, s pojavom es.coli to sam izliječila,i nije se više javljalo.Cijeli postupak s plymicolom je već učinjen ništa mi nije bolje, tj. sad imam simptome poput upale mjehura, peckanje,i stalan osjećaj mokrenja, ne mogu sjediti jer me peče još i više!!Kako to može utjecati na trudnoću?
Naravno posavjetovati ću se i sa svojim liječnikom, ali me buni kako je on bio siguran da su to gljivice!!!

Unaprijed zahvalna

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Ovo su vrlo šesti simptomi u trudnoći. Predložite Vašem ginekologu da napravi cervikalne briseve kojim će se isključiti ostali mogući uzročnici.